גינה פור יו

שיפוץ דירה בתל אביב – לחיות בבית חדש במחיר מצחיק

תל אביב היא עיר שלא מפסיקה להתחדש, ובהתאם אך טבעי שבעלי דירות ובתים בעיר העברית הראשונה ירצו לחדש גם את הנכס הפרטי שלהם. שיפוץ דירה בתל אביב הוא גם מהלך כלכלי חכם: עלות השיפוץ בעיר זו דומה פחות או יותר לעלות לשיפוצים בערים אחרות, ואילו ערך הנכסים גבוה במיוחד ובהתאם העלייה בערך הדירה המשודרגת, למעשה הכמו חדשה, משמעותית במיוחד.

איך לשפץ דירה בתל אביב בחוכמה?

השלב הראשון במסגרת שיפוץ דירה תל אביבית הוא אפיון מדויק ומדוקדק של הצרכים העכשוויים של בני הבית. דירות רבות בתל אביב הן בנות כמה עשרות שנים ונבנו בהתאם למאפיינים של החיים במאה הקודמת – כך שהן לא בהכרח משרתות באופן מיטבי את מי שגר בהן כיום. חשוב מאוד לתכנן גם לעתיד, לפחות זה הנראה לעין. כך למשל לזוג צעיר שמשפץ דירה שבה הוא מתכוון להמשיך להתגורר במשך מספר שנים לפחות מומלץ לקחת בחשבון את האפשרות של הצטרפות ילדים למשפחה.

עוד דגש מרכזי כשמשפצים דירה בעיר שתמיד שמחה לאמץ טרנדים חדשים הוא למצוא את המינונים הנכונים בין הקלאסי לאופנתי. דירה שמרנית מדי עלולה להיות משמימה, ולעומת זאת דירה שכל כולה אלמנטים טרנדיים חדשים עלולה להיתפש תוך זמן קצר כמקושקשת מדי, שהרי טרנדים דינם לחלוף מן העולם לטובת אחרים. איזון מוצלח ובעיקר מבע אישי של בני הבית, למשל על בסיס פריטי רטרו שנבחרו בקפידה, יבטיחו עיצוב שמספק נחת רבה גם בטווח הארוך.

מקסימום אור וחיבור לסביבה

תל אביב היא עיר בעלת אישיות ייחודית, ובהתאם שיפוץ דירה תל אביבית שמניב מקסימום נחת הוא כזה שמייצר חיבור משמעותי לסביבה, כמובן תוך שמירה על הפרטיות המתבקשת. המלצה נוספת היא להכניס לבית מקסימום אור טבעי, שתמיד מחמיא לכל דירה. בהקשר זה כדאי לדעת שכיום ישנם פתרונות מתקדמים שמאפשרים הכנסת אור שמש גם בחללים שבעבר נאלצו להתאפיין באפלוליות מסוימת.

איך להבטיח מינימום עלות לשיפוץ?

שיפוץ דירה בתל אביב הוא כאמור מהלך חכם גם בהיבט הפיננסי, אך גם כך ישנו תמיד רצון לצמצם ככל האפשר את עלות הפרויקט. השאיפה הנ”ל מובנת, המציאות הכלכלית כופה על כולנו פשרות, אבל כדאי לזכור כי שיפוץ דירה הוא מהלך חד-פעמי במהותו – ולכן כדאי לעתים להשקיע מעט יותר כדי להבטיח שהפעם הבאה שבה יידרש שיפוץ תהיה רק בעוד כמה עשרות שנים.

בכל מקרה, תכנון מקצועי מצמצם את פרק הזמן הנדרש לטובת השיפוץ ובכך מפחית גם את העלות הכספית שלו (שלא לדבר על מזעור הבלגן והפגיעה בשגרה). אביב קופלר, בעלת “72 גג”, מתחייבת על השלמת שיפוצי דירות בתל אביב, כולל כאלה מורכבים, תוך 21 ימי עבודה – וזאת בזכות תוכניות מוקפדות וליווי צמוד והדוק של מימוש התוכניות.

שיתוף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
פוסטים נוספים

עשוי לעניין אותך:

מהו עיצוב מודרני

עולם העיצוב מתפתח בקצב מסחרר והוא כובש הן את חללי החוץ והן את חללי הפנים של הבתים והמשרדים שלנו. כך, בין אם מדובר בגינה ובין

קרא עוד »

עיצוב גינות יוקרה

אחת מההנאות הגדולות שמוכרות לכול בעל גינה היא השינוי שהגינה עוברת, השינוי שבפריחה ובגדילה, ואף בנשירה ובצמצום של החורף, גינה מתוכננת היטב ומתוחזקת כראוי לצמחייה

קרא עוד »

השקעות נדלן שכוללת גינה

גינה היא נכס יקר לכל נכס. ניתן להשתמש בו למטרות אסתטיות, או שהוא יכול לשמש כהרחבה של חלל המגורים. גינות הן השקעה פופולרית עבור בעלי

קרא עוד »
דילוג לתוכן