הקמת גינות

גינה פורחת לאווירה נעימה בסביבה פורחת!

 

רוצים להנות מגינה צמודה לבית שלכם? מעוניינים לשפר את חזות הבניין עם גינה מלבלבת? ניתן לבצע הקמת גינות על ידי גנן מקצועי וליהנות מהטבע קרוב אליכם.

 

גם בעידן בו קיימים אביזרי נוי שונים ואלמנטים לעיצוב מגוונים – לטבע יש עדיין ויהיה גם תמיד מקום של כבוד. כי לצמחיה ולניחוח הקסום של הטבע יש מקום תמידי. כי הייחודיות והרעננות של הטבע זה משהו שיד אדם לא תוכל לחקות אותו באופן מושלם.

זו הסיבה לכך שאנשים רבים בוחרים להכניס את הטבע אליהם לבית. וזאת באמצעות עציצים או אדניות פורחות. ואחרים שיש להם את השטח הנדרש יקימו גינות של ממש סמוך לבית, גינה ניתן להקים בחצר הסמוכה או על הגג. בכל דירה יימצא השטח המתאים להקמת הגינה. הגינה תשפר את המראה של הבית, ותוסיף לאיכות החיים שלכם. היא תהיה גם מקום לאירוח ולבילוי מוצלח.

גינות מעוצבות

מה חשוב לדעת לפני הקמת גינות?

 

הגדרת ציפיות 

חשוב להגדיר ראשית לכל מהן הציפיות שלכם מהגינה. על פני איזה שטח הוא יתפרס ואילו צמחים הוא יכיל. כמו כן האם חשוב לכם שיהיו בו רהיטי גן כמו ספסל לישיבה או נדנדה? האם אתם מעוניינים שהגינה תהיה מקורה? לפני התכנון עליכם לחשוב על השימוש הצפוי שלכם ובהתאם לכך תתוכנן הגינה.

פניה אל איש מקצוע

כעת הגיע הזמן לפנות אל גנן מקצועי שמספק שירות של הקמת גינות. הוא יאזין לצרכים ולרצונות שלכם ויציע לכם מגוון של אפשרויות. כאשר עליכם יהיה לבחור מתוך האפשרויות הללו את מה שמוצא חן בעיניכם יותר מכל. הגינה תתוכנן על פי הציפיות שלכם ובצורה מקצועית. תוכלו כמובן להתרשם גם מתמונות של גינות.

בחירת צמחים

כעת עליכם לבחור מהם המצחים שאתם אוהבים. אילו צמחים יהיו נוכחים בגינה שלכם. האם חשוב לכם שתהיה פריחה בכל עונה, או שאתם אוהבים צמחים ספציפיים למרות היותם חד שנתיים. בחירת הצמחים תיעשה בליווי גנן מומחה. כאן יש לשים לב לרמת הפינוק של הצמח וכן לכמות המים שהא צורך.

שילוב אלמנטים

במהלך תכנון הגינה והקמתה ייעשה שימוש באלמנטים נוספים כמו אבני טוף, התקנה של דשא סינטטי וכדומה. כעת יש לבחור באילו חומרים ואלמנטים נוספים ייעשה שימוש ועד כמה. כיצד יעצבו את השטח? איך יגדירו את החלקות השונות בגינה?

בחירת רהיטים

יש לבחור רהיטי גן מעוצבים ויפים לשימוש נוח ומהנה. ספסל או מושב, נדנדת גינה או כל מתקן אחר יעשו את הגינה למהנה ולמקום בילוי נפלא.

הקמה של גינה? בשביל להקים גינה בצורה מקצועית ומעוצבת היטב יש לפנות אל איש מקצוע מתחום זה. הידע המקצועי בתחום הגננות לצד הידע בעיצוב נוף יקנו לכם תוצאה נהדרת – גינה נאה ומעוצבת שנעים להיות בה וכיף לבלות בה יחד.

דילוג לתוכן