גינה פור יו

טיפים לבית וגינה נקיים

הבית שלנו הוא המבצר שלנו ועל כן חשוב שנשמור עליו מכל משמר הן מבחינת תחזוקה והן מבחינת ניקיון. שגרת ניקיון מסודרת תעזור לכם להפוך את הנושא לקל ופשוט יותר כן לא תדרוש מכם מאמץ רב לאורך זמן. במידה ויש לכם גם גינה בבית חשוב לזכור כי גם היא זקוקה לתחזוקה רבה על מנת להיראות במיטבה לאורך כל עונות השנה. על מנת להצליח לשמור על ניקיון לאורך זמן ובכדי לייעל את העבודה הכנו לכם מספר טיפים חשובים הן לניקיון הבית והן לניקיון הגינה.

כיצד תשמרו על שגרת ניקיון?

בית נקי הוא בית מזמין שכיף שלהות בו ולאורחים כיף להיכנס אליו, כך גם לגבי הגינה שלכם. גינה נקייה ומסודרת היא גינה מזמינה אשר נעים לשבת בה. על מנת להצליח לשמור על תחזוקה שוטפת הקפידו על מספר כללים:

• אל תדחו למחר את מה שאפשר לעשות היום. במידה וראיתם שמשהו התלכלך, שיש בלגן או שהצטבר אבק נקו וסדרו זאת בו במקום. הפעולה לוקחת בדיוק דקה מזמנכם אך במידה ותדחו אותה ייתכן ולא תעשו אותה.
• הקפידו על זמנים קבועים לפעולות קבועות כגון ניקוי חלונות אחת לשבוע, ניקוי שטיחים אחת לשבועיים או ניקיון ספות אחת לחודש.
• הקפידו לגזום את העצים והדשא באופן קבוע על מנת להכניס יותר אור לגינה שלכם, להרחיק מזיקים וכמובן לטפח מראה אסתטי ונעים.
• שמרו על סדר, לעיתים אנו מתבלבלים בין סדר לניקיון וכאשר הבית או הגינה לא מסודרים אנו חושבים שהם אינם נקיים. הקפידו לשמור על כל דבר במקומו ולחזיר למקום כל דבר אשר נעשה בו שימוש. סדר בעיניים יאפשר לכם לבחון באמת מהם המקומות בהם יש להשקיע.
• הקפידו לנקות את האבק שמצטבר. לאחר שתנקו את האבק תגלו כמה אור נכנס לבית שלכם.

ניקוי רהיטים

על מנת להפוך את הבית לנקי אף יותר השקיעו זמן אחת לתקופה בניקוי הרהיטים שלכם. במידה ומדובר ברהיטים אשר זקוקים רק להעברת סמרטוט קלילה אין מדובר בבעיה אך אחד הרהיטים אשר מתלכלך בצורה המשמעותית ביותר ואך זקוק לניקוי העמוק ביותר היא הספה. הספה משמשת אותנו באופן יום יומי ולכן היא צוברת לכלוך רב אשר משפיע רבות על המראה שלה. על מנת להצליח לנקות אותה בצורה הטובה ביותר ולהחזיר לה את המראה האטרקטיבי שלה ניתן להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

ניקיון יעיל של הבית והגינה

על מנת לשמור על מראה נקי ומסודר של הבית שלנו חשוב מאוד להיות עם היד על הדופק ולהשקיע זמן בניקיון לפחות אחת לשבוע. שגרת ניקיון נכונה וטובה תעזור לכם לא להשתעבד לבית אלא להשקיע בו את הזמן הראוי לו ואחר מכן להנות מפירות העמל שלכם עם קפה ועוגה בגינה הנקייה והמטופחת שלכם ואין ספק כי זה החלק המהנה ביותר בכל יום.

שיתוף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
פוסטים נוספים

עשוי לעניין אותך:

מהו עיצוב מודרני

עולם העיצוב מתפתח בקצב מסחרר והוא כובש הן את חללי החוץ והן את חללי הפנים של הבתים והמשרדים שלנו. כך, בין אם מדובר בגינה ובין

קרא עוד »

עיצוב גינות יוקרה

אחת מההנאות הגדולות שמוכרות לכול בעל גינה היא השינוי שהגינה עוברת, השינוי שבפריחה ובגדילה, ואף בנשירה ובצמצום של החורף, גינה מתוכננת היטב ומתוחזקת כראוי לצמחייה

קרא עוד »

השקעות נדלן שכוללת גינה

גינה היא נכס יקר לכל נכס. ניתן להשתמש בו למטרות אסתטיות, או שהוא יכול לשמש כהרחבה של חלל המגורים. גינות הן השקעה פופולרית עבור בעלי

קרא עוד »
דילוג לתוכן