לפרטים צרו קשר... 03-5583-655
 

ריהוט גן – איך בוחרים ריהוט נכון?

כיום, בהחלט ניתן לומר, כי אנשים מחפשים את הפינה השקטה שלהם. אם בעבר, אנשים היו מחפשים דירות במרכז ויהי מה, הרי שכיום המצב השתנה מעט. בעקבות שיפור התשתיות, כבישים והתחבורה הציבורית, אנשים רבים, עוזבים את אזורי המרכז, לטובת בית פרטי באזורים הנחשבים פריפריה. הקיבוצים ברחבי הארץ החלו לקלוט יותר ויותר משפחות, כמו גם המושבים השיתופיים. גם בערי המרכז הבינו כי הרצון של האנשים הוא למעין גינה פרטית שתשרת אותם, לכן בונים גם בבניין דירות, מספר דירות קרקע, המוגדרות כדירות גן, להן שטח פרטי לישיבה והנאה לרווחת הדייר.

אולם, לא די בבית עם גינה, חשוב לעצב נכון את הגינה ופינות הישיבה, על מנת לקבל את אותה אווירה ייחודית שהינה מטרת העל של רוכשי הבתים. לכן, בדיוק כמו שיש לבחור בצמחייה איכותית שתחזיק מעמד בפגעי מזג האוויר, כך יש לבחור את ריהוט הגן האיכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות של שימוש והנאה. בדיוק כפי שבבתי דירות, אנשים מחפשים לטפח כראוי את מרפסת הבית, קל וחומר יש לבצע כאשר מדובר בדירת גן, או בית עם גינה. חשוב לציין כי מלבד התבלות החומר בבחירת ריהוט לא מתאים, הדבר עלול להיות מסוכן ולגרום לתאונות ונפילות.

Beautiful garden in the park

מה חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים ריהוט גן?

חשוב לציין כי לגינה, חלק ניכר בעיצוב הכללי של הבית. כמו שבבית סביר שלא נבחר ריהוט שנוגד את אופי הבית, כך בדיוק חשוב להתייחס בבחירת ריהוט גן. לכן יש לקחת בחשבון מספר גורמים עיקריים:

  • האם יש פינה ייעודית לישיבה? – כיום, אנשים רבים בוחרים בעיצובים שונים, החל מדשא סינטטי וכמובן, שטח מרוצף או דק עץ. חשוב לבחור פינה מוצלת שלא רק תשמור על הריהוט במצב טוב, אלא גם לנוחיות היושבים.
  • מזג האוויר באזור – במידה ומדובר באזור צחיח במרבית ימות השנה, כזה כאשר השמש יוקדת, חשוב לבחור בפינה המוצלת ביותר. בנוסף, כדאי לבחור בחומר גלם איכותי שלא ייהרס מאותן קרני שמש. יש לשקול לכסות את הריהוט בזמן שלא משתמשים בו. במידה ומדובר באזור אשר מקבל גשמי ברכה רבים בימות החורף, חשוב לבחור בריהוט איכותי בעל חומר מונע רטיבות. מיותר לציין שעדיף לכסות הריהוט ולהימנע מחשיפת הכריות למים.
  • רמת השימוש – האם מדובר בשימוש יום יומי באופן תדיר? האם יש ילדים בבית? לא תמיד צריך להשקיע סכומי כסף גבוהים, במידה ומדובר על פינת נוי בלבד. במידה וכמות השימושים היא גבוהה ויומית, כדאי לבחור בריהוט עמיד ואיכותי שישרת לאורך שנים.
  • מקומות אחסון – הגינה מאפשרת להקים מחסן לצורך אחסון דברים שאינם בשימוש, כיום ניתן לבחור מחסן כתר פלסטיק לדוגמה, שיהווה מסתור איכותי לכל ימות השנה. היתרון הוא שניתן להקים אותו הן על קרקע חולית או על קרקעת בטון. בנוסף, מחסן שכזה, לא דורש ריצוף.

בחירת ריהוט גן, דורשת חשיבה מקדימה. חשוב לבחון את כמות השימושים ולהתאים לתקציב. עדיף להשקיע מראש בחומר גלם איכותי, בשל החשיפה לפגעי מזג האוויר. התאמת ריהוט הגן כחלק מהנוף הכללי של הבית היא חיונית והכרחית.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר