לפרטים צרו קשר... 03-5583-655
 

פרחים שנתיים שמתאימים לגינה

גינה פורחת ומלבלבת בצמוד לבית היא החלום של אנשים רבים. הריאה הירוקה בשילוב צבעוניות של הפרחים הרבים וכמובן הדשא שעליו אפשר לשבת, לרבוץ ולבלות הופכים כל גינה לפינת חמד בכל בית, ללא קשר לסוג הפרחים שיגדלו בה וללא קשר לגודל שלה. כיום קיים עולם שלם של עיצוב גינות וחוץ וכך יכול כל אדם לעצב את הגינה שלו בדיוק כפי שהוא מדמיין ורוצה, לבחור פרחים שהוא אוהב ויהיה לו קל לטפל בהם ולתחזק אותם וכמובן לבחור בין צמחייה עונתית רב שנתית על פי נוחיותו.

 

היתרון הגדול בפרחים שנתיים היא שכשמם כן הם – פורחים לאורך כל השנה ולא רק בתקופות מסוימות. כאשר מדובר בפרחים עונתיים יש צורך בפעולות מקדימות לפני השתילה שלהם, כמו גם בעקירתם ובשתילת סוג אחר של צמחייה כאשר מסתיימת עונה. כאשר בוחרים פרחים שנתיים נחסכות פעולות רבות והפרחים בעצם מתאימים לכל השנה, לכל העונות ולכל תנאי מזג האוויר. כך לא חייבים להיות משועבדים לגינה ואפשר להסתפק בפעולות תחזוקה מינימלית גם הקשורות לפרחים וגם לשאר הצמחייה.

פרחים

איך לבחור פרחים שנתיים?

 

כאשר מגיע השלב בעיצוב הגינה לבחור את הפרחים כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שמכיר את סוגי הפרחים השונים (וישנם כמובן סוגים רבים מספור) וגם יוכל לתת מידע רב אודות הטיפול שדורש כל סוג של פרח. כך אפשר להחליט על סוג אחד של פרח שנתי או על שילוב של כמה סוגים על מנת לקבל גינה צבעונית ומרשימה, שתספק זמן איכות והנאה לכל בני המשפחה, החברים והמבקרים שיגיעו להתארח. פרחים פזורים ברחבי הגינה ייתנו גם יופי וגם ריח עדין ונעים בכל שטח הגינה.

פרחים שנתיים דורשים תחזוקה וטיפול מינימליים כגון השקיה, גיזום עשבים שוטים הגדלים מסביב ודישון על מנת להפוך את הקרקע לפורייה יותר. בנוסף כדאי לבצע פעולות שמטרתן להרחיק את המזיקים או החרקים שעלולים להגיע ולפגום בצמיחתו התקינה של הפרח. מכיוון שלא מדובר בפעולות גינון אינטנסיביות או תובעניות יתר על המידה יכולים בני המשפחה כולם לקחת בהן חלק וכך הן לא תגזולנה זמן רב מאף אחד מבני המשפחה. מומלץ לשלב בהן גם ילדים קטנים שיאהבו לקחת חלק ולהיות בעלי תפקיד כה חשוב.

פרחים שנתיים הם הפתרון המושלם לכל גינה פורחת, צבעונית, משגשגת ומלבלבת. חוסר עניין או רצון לבצע פעולות גינון וטיפול בצמחייה לא צריך להגביל את בעל הגינה והוא עדיין יכול ליהנות מגינה מיוחדת ויפה מבלי להשקיע בה עבודה רבה. הפרחים השנתיים יספקו לו את היופי והצבעוניות והגינה שלו תיראה לא פחות ממושלם ונפלא. גם בחורף וגם בקיץ הפרחים ישמרו על קומתם הזקופה ויספקו אווירה נעימה לגינה ולבית כאחד.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר