לפרטים צרו קשר... 03-5583-655
 

כך תוכלו להקים בית יוקרתי בעלויות נמוכות

החלטה על תחילת ביצוע שיפוצים בבית היא החלטה משמעותית שכן היא גוררת בעקבותיה זמן רב שיש להקדיש למשימה, סכום כספי בלתי מבוטל ובעיקר מחשבה רבה. אחד הצעדים הראשונים שנעשים לאחר קבלת ההחלטה על השיפוצים הוא קבלת החלטה נוספת לא פשוטה תמיד של מי יהיה קבלן השיפוצים שבידיו תפקידו את כל הפרויקט.

כדי שתעברו את כל העניין בלב שקט חשוב מאוד שהקבלן יהיה אדם אמין שאתם סומכים עליו ויש לכם מספיק המלצות וחוות דעת חיוביות. חשוב מאוד שיהיה ביניכם שיתוף פעולה הדדי כדי שהתוצר המוגמר יהיה משביע רצון.

אז איך מוצאים אדריכל או קבלן לביצוע העבודה?

אם אתם מתגוררים בתל אביב ומפתחתם אינדקס של אנשי מקצוע בתחום הבנייה בוודאי הסתחררתם מעט ההיצע העצים בתחום. השוק מוצף למדי אבל אתם צריכים לברור מתוך כל ההיצע את בעל המקצוע הטוב ביותר והאמין ביותר. חשוב מאוד שהקבלן יכיר את העיר תל אביב בכלל ואת המיקום הספציפי שלכם כי הדבר יחשוף לו ולכם היכרות עם האזור ועם מה שניתן /לא ניתן לעשות בו.

המלצות מבחינת טיב העבודה והמקצועיות תוכלו לקבל מ:

חברים ומכרים

ככל שהאדם שממנו אתם מקבלים את המידע הוא אדם שאתם סומכים עליו, כך גדלים הסיכויים שהמידע יהיה אכן אמין ונכון בעבורכם.

אינטרנט

אתרי אינטרנט שונים מציעים דירוג אנשי מקצוע בתחומים שונים ובכללם קבלני שיפוצים. לדירוג המספרי מצורפות חוות דעות של לקוחות לשעבר שהתנסו בשירות של בעל המקצוע המדובר.

דרך אנשי מקצוע בתחומים משיקים

תוכלו לברר אצל שיפוצניקים, אינסטלטורים , חשמלאים ושאר אנשי מקצוע בענפים 'קרובים האם הם מכירים קבלן שיפוצים בתל אביב אמין ומקצועי שכדאי לכם לקחת את שירותיו.

אל תשכחו לערוך סקר מחירים קטן…

ברגע שהחלטתם על קבלן שיפוצים מסוים, חשוב שתוודאו שהוא אכן יכול לספק לכם מענה בתחומים שונים כמו עבודות גינון ועיצוב סביבת הבית. קבעו עמו פגישת הכרות ראשונית לא לפני שתערכו סקר שוק קטן בנוגע לטווח המחירים הנורמלי על פי היקף השיפוץ בבית או בגינה שאתם רוצים לעשות. חשוב לבוא עם הצעת מחיר מבוססת על המקובל בשוק כדי שלא תמצאו את עצמכם תוהים האם עשיתם בחירה נכונה או שנפלתם על איש מקצוע שמאמיר מחירים.

פגישת היכרות ראשונית

בפגישת ההיכרות ספרו לבמצע העבודה במדויק על הצרכים שלכםועל מה שאתם רוצים לעשות עד לפרטים הקטנים. רצוי שהקבלן יראה פיזית במה מדובר כדי שיוכל לנקוב בהצעת מחיר רלוונטית למציאות. אם ההצעה מקובלת על שניכם נסחו הסכם עבודה שיכלול תאריכי תחילה וסיום של העבודה וקנסות במידה והקבלן לא יעמוד ביעדים. קבעו גם תחומי אחריות של הקבלן וחובת דיווח שלו על כל שינוי מהתכנית המקורית.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר