לפרטים צרו קשר... 03-5583-655
 

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב הגינה שלכם

רוב הישראלים חולמים על בית עם גינה פרטית כדי ליהנות מאווירה טבעית, מרגיעה ונעימה. יש המעוניינים בגינה מעוצבת, מושקעת ומטופחת עם תאורה רומנטית, דק מעץ, פינת ישיבה יוקרתית, מסלעה, פרחים, עצים יפים וצמחי תבלין, אחרים מעוניינים בגינה יותר פראית שאינה דורשת הרבה תחזוקה וכדומה. את הגינה יש לתכנן היטב, חשוב לתת דגש רב על נושא העיצוב תוך התחשבות בעלויות ההקמה ובעיקר בעלויות התחזוקה. בנוסף, חשוב להתקין פתרונות הצללה המאפשרים לנצל את הגינה לאורך רוב ימות השנה.

עיצוב הגינה בהתאם לאורח החיים שלכם

 

מזג האוויר הנוח בישראל מאפשר לנו לשהות בגינה רוב ימות השנה, ולנצל את גן העדן הפרטי שלנו לאירוח, לבילוי משפחתי עם הילדים, לארוחות בחוץ, וליהנות מאווירה נעימה ומרגיעה לאחר שעות העבודה הארוכות בהן בילינו במשרד ובכבישים. הגינה נועדה קודם כל לשרת אותנו ויש לעצב אותה בהתאם לאופן השימוש המיועד, ועל פי אורח החיים שלנו.

תכנון נכון של הגינה כולל את כל האלמנטים הנדרשים לעיצוב מרהיב וייחודי. התכנון כולל מערכת השקיה, ריהוט גן, הצללה, צמחייה, תאורה, שבילים וכדומה. חשוב להגדיר מראש היכן מעוניינים למקם את פינת הישיבה, בהתאם לכך ניתן לתכנן את סוג הריצוף וחיפוי הקרקע ואת פתרון ההצללה היעיל והמתאים ביותר.

יש מגוון פתרונות הצללה כמו סוככי זרועות בשלל עיצובים מרהיבים ובמבחר גדלים, פרגולות מעץ או מאלומיניום, גגונים מחומרים שונים, רשת צל ועוד. למעשה, סוככי זרועות נחשבים לפתרון המועדף במקרים רבים מאחר וניתן לקפל אותם בהתאם לצורך. קיים מבחר עצום של גדלים ועיצובים בשלל גוונים וטקסטורות. הסוככים עמידים ביותר, ניתן לקפלם כאשר יש רוח חזקה, ולמעט ניקיון שוטף לא נדרשת תחזוקה, בהשוואה לפתרונות הצללה אחרים המחייבים תחזוקה שוטפת.

אווירה טבעית ויוקרתית

 

גינת הנוי בבתיכם נועדה לקרב את הטבע לסביבת המגורים ולאפשר לכם להגשים חלום וליהנות מחלקת גן עדן פרטית ורק שלכם. אם יש לכם ילדים כדאי לתכנן בעיצוב הגינה גם מקום למתקני שעשועים עבורם, ולשתול משטח דשא או לבחור בדשא סינטטי על מנת שלילדים תהיה אפשרות לרוץ, להשתולל, לשחק במשחקי כדור וכדומה.

עיצוב הגינה מחייב אתכם לתכנן אותה בקפידה ויש לשתול שתילים של צמחים שאינם צורכים הרבה מים. ניתן לשלב מדרכי אבן עם מרקם גס ומחוספס כדי ליצור שביל בגינה עליו לא תחליקו גם לאחר השקיה או גשם, מסלעה מעוצבת ובריכת נוי. ניתן לשתול ירקות וצמחי תבלין כדי לטפח גינה אורגנית וליהנות מאוכל בריא יותר.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר