לפרטים צרו קשר... 03-5583-655
 

הרחקת יונים מחצרות וגנים

כאשר מעוניינים לעצב גינה בחצר הביתית שלכם יש לקחת בחשבון מס' גורמים אפשריים, אשר ישפיעו על האופן בו הגינה תיראה ותשרת אתכם. לאחר שמדדתם את גודל החצר שלכם ובחרתם באלמנטים שונים לעיצוב הגינה, ודאי תדעו לדעת שיונים מעופפות עלולות לנחות בגינה שלכם ולבחור בה כמקום קינון אולטימטיבי הנראה להם נוח לחרב לכם אותו..

כמובן שאף אדם באשר הוא לא ייתן לזה לקרות, יונים מביאות עימם לכלוך רב ומחלות מזיקות לבני אדם, רעש בלתי פוסק ומטרד רציני עשרים וארבע שעות ביממה.

אז מה ניתן לעשות בעצם?

בואו נתחיל בלהבין מה לא עושים ומה לא עוזר..

קיימות שיטות שונות בשוק להרחקת יונים, חלקם עובדות טוב וחלקם פחות טוב, ישנם שיטות ביתיות להרחקת יונים זמנית, וקיימות שיטות ביתיות להרחקת יונים אשר בכלל לא עובדות ואינם יעילות בעליל.

הדברה או הרחקה?

בעבר הלא רחוק היה נהוג להרחיק יונים על ידי שיטות הדברה מסוימות אשר יעילותם הוטלה בספק, מאחר ושיטות להדברת יונים כוללות הרג וסבל ליונים, שיטות אלה הוצאו מהחוק וכיום כמעט שאין בהם שימוש. לעומת זאת שיטות להרחקת יונים, כגון פרישת רשתות ברזל וכן דוקרנים נגד יונים, נמצאו כיעילות ובטוחות לשימוש, והביקוש אליהם רק הולך וגובר עם הזמן.

למה להרחיק יונים?

מאותה סיבה שהזכרנו בתחילת המאמר, הם מביאות עימם לכלוך ורעש רב, ומפיצות מחלות מזיקות לכול מי שבא במגע עם הצרכים שלהם. תוכלו לשאול את השכנים שלכם האם הם נתקלו בבעיית היונים אצלם בדירה ובסביבתה ומה הם עשו לגביה, היו סמוכים ובטוחים שאם הם נתקלו בהם, הם וודאי עשו משהו על מנת לפתור את העניין וכמה שיותר מהר.

הרחקת יונים מחצרים וגינות פרטיות

הרחקת יונים מגינות פרטיות נעשית באמצעות שיטות הרתעה והפחדה. תוכלו להציב דחלילים מיוחדים להרחקת יונים, ישנם דחלילים בדמות עורבים, נשרים, וכד'.. כמו כן, ניתן להציב בלוני הפחדה, אלה בלונים מיוחדים בעלי "עיניים" גדולות ומפחידות, אשר עושות את העבודה כמו שצריך בהגנה על הגינה שלכם מפני היונים הסוררות.

הרחקת יונים ממרפסות

על מרפסת הבית ניתן להתקין דוקרנים מיוחדות מנירוסטה אותם מדביקים על משטח ישר באמצעות דבק חזק מיוחד, הנועד לקבע את הדוקרנים במקום בפני רוחות ומזגי אוויר שונים. הדוקרנים אמינות ואיכותיות, הנשמרות לאורך זמן, ואינם פוגעות ביונים, אלא אך ורק גורמות להם לאי נעימות, אשר גורמת להם להתעופף אל מקום אחר..

הרחקת יונים לצמיתות

חשוב לעשות סקר אחר מס' חברות להרחקת יונים, ולבחור את החברה שנראית לכם הכי אמינה, כזו שתוכל להציע לכם שיטות להרחקת יונים לצמיתות. חברה אמינה תבצע לכם עבודה מקצועית הנשארת ונשמרת לאורך זמן! ותיתן לכם אחריות על העבודה לתקופה של עד חמש שנים מיום העבודה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר